بشکه بلند کن

انواع بشکه بلند کن :

به دو نوع بشکه بلند کن و بشکه بر تقسیم می شود :

بشکه بلند کن بشکه را از وصل با یک گیره آهنی ثابت نگه داشته و توانایی بارگیری ، تخلیه و چیدن سه بشکه روی هم را دارد ولی بشکه بر ، بشکه را از لبه  بالایی آن نگه داشته و فقط کمی کج می کند تا بشکه از زمین جدا شود تا  بتوان بشکه را از محلی به محل دیگر جا به جا کرد.

بشکه بلند کن نیز مانند تمام دستگاه هیدرولیک دو نوع دستی و برقی دارد که دیگر لازم به توضیح ندارد ولی قسمت چرخاندن بشکه معمولا دستی است که البته می توان این قسمت را هم برقی انجام داد.

بشکه بلند کن دارای دو چرخ ثابت و دوچرخ متحرک می باشد و فاصله بین پایه های آن حدودا 70 سانتی متر است که بتوان به راحتی بشکه استاندارد را بین پایه ها آن قرار داد.

برای بلند کردن بشکه های پلاستیکی ، کمی گیره نگهدارنده بشکه را با فاصله بادخور بیشتری می بندیم و در عوض یک سبد زیر قسمت نگهدارنده ساخته که بشکه را از زیر هم مهار کرده و مانع سقوط بشکه از ارتفاع شود.

بشکه بلند کن معمولا فقط بشکه را به صورت ایسانده از زمین بر می دارد و می تواند آن را به جلو یا عقب 360 درجه بچرخاند که در موارد غیر از این باید دستگاه به صورت سفارشی ساخته شود.

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال