انواع جک هیدرولیک بالابر هیدرولیکی

جک بالابر هیدرولیکی به دو نوع یک طرفه و دو طرفه تقسیم می شود که در جک هیدرولیک یک طرفه جک با فشار موتور بالا می رود و با سنگینی کابین و باز شدن شیر برقی بدون روشن شدن موتور پایین می آید. به عبارت ساده تر در جک هیدرولیک یک طرفه ، ورود و خروج روغن از یک قسمت است ولی در جک هیدرولیک دو طرفه  ورود و خروج روغن از دوقسمت است (یعنی روغن از پایین جک هیدرولیک وارد شده و از بالای جک  خارج می شود)

جک آنتنی در بالابر هیدرولیکی

زمانی که بیش از یک شافت از داخل سیلندر جک بیرون  می آید به آن جک آنتنی می گوییم . مهمترین کاربرد جک آنتنی این است که طول سیلندر آن کمتر از جک هیدرولیک یک تیکه می باشد و در بالابرهای هیدرولیکی مستقیم نیاز به چاهک کمتری داشته و می تواند ارتفاع های بالای دوازده متر را هم  جوابگو باشد.

انواع جک هیدرولیکلازم به ذکر است  که اگر جک آنتنی به صورت همزمان باشد یعنی از صفر تا صد سرعت آن کم و زیاد نشود ، قیمت آن حدودا ده برابر جک هیدرولیک یک تیکه می باشد ، در کل جک آنتنی کاربردهای خاصی در بازار داشته و استفاده عمومی ندارد.

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال