نصب بالابر هیدرولیکی با امکانات و امنیت آسانسور:

نصب بالابر هیدرولیکی را می توان با لوازم آسانسوری کاملا شبیه آسانسور طراحی کرد البته چندین برابر ارزان تر که در اینجا به چندین مورد از این موارد اشاره می کنیم:

  • در جریان نصب بالابر هیدرولیکی نصب کابین های آسانسوری که تشکیل شده است از mdf، استیل آینه و در برخی موارد از شیشه استفاده می شود که در هنگام بالا و پایین رفتن، شخصی که سوار کاین شده بتواند نمای بیرون را تماشا کند.نصب یالابر هیدرولیکی
  • در جریان نصب بالابر هیدرولیکی استفاده از تابلو و شاسی ها آسانسوری که قابلیت نمایش محل طبقه را بروی شاسی استیل آسانسوری دارد و همچنین با اضافه کردن بلندگو می توان صدای موزیک و اعلام طبقه را به کار اضافه کرد.
  • در حریان نصب بالابر هیدرولیکی استفاده از موتور پمپ های ایتالیایی که صدای بسیار کمی دارد و همچنین با استفاده از شیر برقی بلین آلمانی که دارای دو سرعت برای شروع و توقف بالابر می باشد می توان شک اولیه و انتهای حرکت بالابر را در هنگام پایین آمدن کنترل کرد.
  • در جریان نصب بالابر هیدرولیکی استفاده از تابلو برق های آسانسوری دارای درایو که می توان به وسیله آن برق تک فاز را به سه فاز تبدیل کرد و همچنین به صورت حرفه ای تری شک اولیه و انتهای حرکت رادر هنگام بالا رفتن کنترل کرد.
  • استفاده از پرده نوری و درب اتوماتیک اتوبوسی داخل کابین برای جلوگیری از خطرات احتمالی
  • در جریان نصب بالابر هیدرولیکی استفاده از 4 رشته بکسل آسانسوری نتاب که به صورت جداگانه بسته می شود. قابل توجه است که ظرفیت تحمل بار برای این 4 رشته حدودا 8 تن می باشد و با اینکه پارگی هر 4 بکسل به صورت یکجا محال است، در صورتی که یکی از بکسل ها به دلیلی پاره شود هیچ اتفاق خاصی نمی افتد و فقط با برخورد سیم بکسل پاره شده به دیواره های بالابر و کابین، مشتری متوجه این موضوع شده و به کارشناسان فنی شرکت ایران یدک خبر می دهد.
  • در جریان نصب بالابر هیدرولیکی در مورد پارگی شلنگ هیدرولیک که بعضی از مشتری ها ترس زیادی از آن دارند باید گفت که می توان از خطرات احتمالی این مورد با استفاده از قطعاتی مانند فولی کنترل و رابچربند کامل جلوگیری کرد.
  • در جریان نصب بالابر هیدرولیکی نصب در لولایی برای طبقات که امنیت کار را کاملا بالا می برد و از خطرات احتمالی جلوگیری می کند. با اضافه شدن درب به بالابر هیدرولیک، فقط درب طبقاتی باز می شود که کابین بالابر در همان طبقه باشد.
  • در جریان نصب بالابر هیدرولیکی پوشاندن اطراف بالابر از طریق پلاستیک پلی کربنات، pvc، mdf، شیشه سکوریت نمای بیرونی بابر را نیز زیبا کرده تا به نمای بیرونی ساختمان و یا نماهای داخلی ساختمان مانند بین پله ها آسیبی نرسد و از لحاظ ظاهر هم قابل قبول باشد.

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال